Szef Kancelarii Prezydenta RP - Minister Małgorzata Sadurska - Puławy - dn. 19.09.2015 r.

W dn. 19.09.2015 r. Puławy gościły w murach Starostwa Powiatowego Minister Małgorzatę Sadurską, która została owacyjnie powitana przez przybyłych mieszkańców Ziemi Puławskiej na czele z puławskim kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, prof. Krzysztofem Szulowskim.

W swoim wystapieniu p. Minister odniosła się do ostatnich wydarzeń z udziałem p. Prezydenta oraz przygotowanych przez niego projektów ustaw, przedstawionych podczas kampanii wyborczej. P. Minister przypomniała o funkcjonujacym bez przerwy Biurze Interwencyjnej Pomocy Prawnej, istniejącym podczas kampanii wyborczej jako Biuro Pomocy Prawnej Dudapomoc, prowadzonym przez prawników na czele z Europosłem, Januszem Wojciechowskim.

Ważnym przesłaniem Małgorzaty Sadurskiej była informacja o konieczności udziału społeczności Ziemi Puławskiej w wyborach parlamentarnych w dn. 25.10.2015 r. i wybranie puławskiego Posła w osobie prof. Krzysztofa Szulowskiego, któremu swojego poparcia udzielił również Prezydent Puław, Janusz Grobel oraz Burmistrz Lubartowa, Janusz Bodziacki.

                                                                                                                                                                                                                                                               Tomasz Kraszewski 

Czytany 1587 razy

Sponsorzy

solidarnosc